www.plysak.cz
Plyšáci a hračky nejen pro nejmenší
Garance dětské spokojenosti
Doprava zdarma od 1.000,-
Více než 13000 produktů
Naše výdejní místo v Praze je stále v pracovních dnech od 7 do 18 hod.

Akné

Kód zboží:
pl_GMEU-PD-0570
Výrobce:
GiantMicrobes
Dostupnost:
SKLADEM 10 ks
Cena za ks s DPH
255,- Kč
ks
Zatímco dospělí mají akné občas, skoro celá populace jím trpí někdy v průběhu dospívání. Akné je prostě neradostná součást školních let, stejně jako jimi jsou jídla ze školní jídelny.
Propionibacterium acnes je kožní bakterie, která se na onemocnění akné výrazně podílí. Zvýšená produkce testosteronu během puberty (která nastává u chlapců i dívek) způsobuje, že mazové žlázy zvyšují tvorbu kožního mazu. Normálně maz prosákne na povrch pokožky, udržuje vlhkost kůže a pomáhá odstranit odumřelé kožní buňky. Ale s nadměrnou produkcí mazu se póry ucpou.
A protože P. acnes kožní maz miluje, rychle se v pórech rozmnoží a způsobuje zarudnutí, zanícení a různá poškození kůže jako jsou: otevřené komedony (černé komedony), uzavřené komedony (bílé komedony), papulózy (tvrdé pupínky), pustuly (hnisající pupínky), makuly (ploché červené skvrny), noduly (hlubší a zanícené papuly) a cysty (agresivní hluboké léze, po kterých zůstávají jizvy).
Co můžete s akné dělat? Krémy s benzoylperoxidem mohou v mnoha případech pomoci. Ale jestli P. acnes nedá pokoj, nezahrávejte si s ní – zajděte ke kožnímu lékaři.


Rozměr:
  výška:   12 cm
  průměr:   5 cm
Uvedená cena je za 1 ks.
www.plysak.cz
Getrun s.r.o.
Hornokrčská 1947/2
114 00 PRAHA 4
IČ: 24257753
DIČ: CZ24257753
GetRun
© www.plysak.cz 2021
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.