CZ SK
+420 603 417 312
info@plysak.cz

Artritida

Kód zboží: pl_GMUS-PD-0017
Výrobce: GiantMicrobes
Záruka: 2 roky
Dostupnost: SKLADEM 4 ks
Artritida je onemocnění kloubů a jedna z hlavních příčin invalidity. Toto běžné onemocnění způsobuje zánět, což má za následek bolest a ztuhlost, která se s věkem zhoršuje. Artritida je jednou z nejstarších známých chorob. To bylo objeveno v pozůstatcích lidí žijících před více než 500 000 lety. Dokonce i psi, kočky a další zvířata mohou mít artritidu. Artritida je složitější a pestřejší než si většina lidí uvědomuje. Existuje mnoho forem, které ovlivňují lidi různými způsoby. Společným ukazatelem je zánět a tuhost spojů.

Mezi nejčastější typy artritidy patří osteoartritida (OA) a revmatoidní artritida (RA). OA je bolestivé, degenerativní onemocnění kloubů, které typicky zahrnuje kolena, boky, ruce, krk nebo záda. RA je autoimunitní onemocnění, při kterém se vlastní imunitní systém těla rozpadne a omylem napadá klouby. Příčina není zcela pochopena, ale důkazy naznačují, že se jedná o geny, hormony a faktory prostředí. Pokud nezůstane bez kontroly, RA může poškodit chrupavku i kosti. Ztráta chrupavky sníží vzdálenost mezi kostmi. Klouby se uvolní a jsou nestabilní, nepohyblivé, deformované a bolestivé.

Artritida může významně ohrozit kvalitu života a dokonce zvýšit riziko předčasné smrti. Zatímco mnoho lidí připouští bolesti a ztuhlost, je nezbytné přesně diagnostikovat artritidu co nejdříve. To pomůže kontrolovat nemoc a zlepšit výsledky. Léky, chirurgie a další léčby artritidy typicky snižují zánět, zmírňují symptomy, zabraňují nevratnému poškození kloubů a zlepšují pohodu.


Cena: 255 Kč

Doporučujeme

Kontakt

Provozovatel:
Getrun s.r.o.
Hornokrčská 1947/2
114 00 PRAHA 4
IČ: 24257753
DIČ: CZ24257753

informace:
info@plysak.cz
+420 603 417 312
www.plysak.cz

www.plysak.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.