www.plysak.cz
Plyšáci a hračky nejen pro nejmenší
Garance dětské spokojenosti
Doprava zdarma od 1.000,-
Více než 13000 produktů
Naše výdejní místo v Praze je stále v pracovních dnech od 7 do 18 hod.

Blecha

Kód zboží:
pl_GMEU-PD-0270
Výrobce:
GiantMicrobes
Dostupnost:
SKLADEM 29 ks
Cena za ks s DPH
255,- Kč
ks
Miniaturní velikost blechy udělala z tohoto živočicha symbol bezvýznamnosti. Jako přenašeči onemocnění tyfu a tasemnic, nemluvě o černém moru, ale rozhodně nemůžou být opomíjeny.
Blechy byly jedním z prvních předmětů mikroskopického zkoumání (prvním mikroskopům se říkalo „bleší skla“), a tak se dnes mohou chlubit téměř 3 tisíci rozpoznaných druhů. Nejčastěji se můžete setkat s blechou kočičí, latinsky Ctenocephalides Felis, ale přes svůj název je tento druh známý tím, že bere ohledy na své hostitele a rád se přichytí i na psy – stejně jako na jejich páníčky!
Pokud se s blechou setkáte, doporučuje se důkladně vysávat, dvakrát denně po několik týdnů.  Jediná blecha může naklást stovky vajíček – takže budete chtít, aby vám neunikla ani jedna. (Pokud vám přesto nějaká proklouzne mezi prsty, požádejte o pomoc: profesionální deratizátor by si s nimi měl poradit.)
Samozřejmě blechy neznamenají jenom nepříjemnosti: jsou známé svojí dovedností skákat do výšky stonásobně větší než je jejich vlastní výška a unést náklad mnohonásobně těžší než je jejich váha. Jejich pozoruhodné schopnosti nejspíš daly vzniknout bleším cirkusům, které měly předvést další nevšední bleší vlohy jako je hraní v bleším orchestru, tanec, žonglování, šerm a další zábavné kousky. Když tedy ostatní zábava selže, nechte to na blechách.


Rozměr:
  délka:    14 cm
  výška:     6 cm (25)
  šířka:       7 cm
Uvedená cena je za 1 ks.
www.plysak.cz
Getrun s.r.o.
Hornokrčská 1947/2
114 00 PRAHA 4
IČ: 24257753
DIČ: CZ24257753
GetRun
© www.plysak.cz 2021
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.