CZ SK
+420 603 417 312
info@plysak.cz

Úplavice

Kód zboží: GMEU-PD-0730
Záruka: 2 roky
Dostupnost: skladem 5 kusů
Shigella

Mnoho případů bolestí břicha je způsobeno plyny nebo kyselinami v žaludku. Ale za některé mohou mikrobi. Bakterie Shigella je jedním z nejčastějších viníků! (Je obzvlášť běžná v rozvojových zemích a bývá hlavní příčinou cestovního průjmu.)
Shigella je pojmenována po japonském vědci jménem Shiga, který bakterii objevil v roce 1897. Bakterie způsobuje infekci střevních cest neboli úplavici, která má za následek křeče v břiše, horečku a průjem.
Úplavice je velmi nakažlivá. Ve skutečnosti je tak nakažlivá, že i kdyby se jenom 10 samostatných bakterií dostalo do vašeho tělního systému, mohli by vás infikovat! Výsledkem je každoročně přes 140 miliónů lidí nakažených úplavicí. (Bakterie může za 10-20 % celosvětových případů průjmu.)
Nejdůležitějším krokem, který byste měli udělat, pokud se nakazíte úplavicí, je být dostatečně hydratovaní – i když v nejvážnějších případech mohou být proti bakterii použita antibiotika. Ještě lépe uděláte, když se úplavici úplně vyhnete častým mytím rukou!


Rozměr:
  výška:  15 cm
  šířka:     4 cm


Cena: 255,- Kč
Pokud máte dotaz na zboží rádi jej zodpovíme.

Kontakt

Výdejní místo:
Getrun s.r.o. (recepce autosalonu)
Hornokrčská 2, Praha 4, 14000

Otevírací doba:
Vyzvednutí zboží dle dohody

Plysak.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.