CZ SK
+420 603 417 312
info@plysak.cz

Bolest ucha

Kód zboží: GMEU-PD-0230
Záruka: 2 roky
Dostupnost: skladem 5 kusů
Streptococcus pneumoniae

Bolesti ucha jsou jedním z nejběžnějších dětských neduhů – a většinou jsou způsobeny bakterií Streptococus pneumoniae. (Malé děti bývají zase častou příčinou bolavých uší dospělých!)
Skoro každé dítě má aspoň jednou bolesti ucha, a některé i víckrát. Proč? Částečně proto, že děti trpí daleko častěji infekcemi horních cest dýchacích a potom, jejich ušní trubičky jsou kratší a rovnější než u dospělých, což poskytuje bakteriím snadnější přístup dovnitř ucha.
Bolesti ucha bývají hlavním důvodem návštěvy ambulancí (hned dalším důvodem jsou pravidelné návštěvy u doktora) a také daleko častěji vedou k předepisování antibiotik než je zvykem u jiných onemocnění. Bohužel si bakterie S. pneumoniae začíná zvykat. V roce 1967 se antibiotikům odolný typ bakterie S. pneumoniae objevil na Nové Guinei a za posledních 30 let se rozšířil po celém světě.
Téměř 80% případů bolesti ucha ustoupí i bez antibiotik, představitelé veřejného zdravotnictví v současné době doporučují, aby se antibiotika alespoň na krátké vyčkávací období neužívala, aby se tak zpomalil vývoj daleko nebezpečnějších, odolnějších druhů infekce. Protože S. pneumoniae může způsobit daleko vážnější nemoci jako je zánět mozkových blan a zápal plic, je dobré je poslechnout!

Rozměr:
  výška:  10 cm
  šířka:     5 cm
  hloubka: 6 cm

Cena: 255,- Kč
Pokud máte dotaz na zboží rádi jej zodpovíme.

Kontakt

Prodejna:
Plyšák.cz - Getrun s.r.o.
Pod Harfou 32/34, Praha 9

Otevírací doba:
Vyzvednutí zboží dle dohody

Plysak.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.