CZ SK
+420 603 417 312
info@plysak.cz

Černý mravenec

Kód zboží: pl_GMEU-PD-0065
EAN: 874665006987
Výrobce: GiantMicrobes
Záruka: 2 roky
Dostupnost: SKLADEM 9 ks
Téměř všichni mravenci na světě jsou samičky! Kromě toho s více jak 10 tisíci druhy jsou mravenci jedním z nejúspěšnějších tvorů na Zemi.
Mravenčí kolonie je založena, když královna vylétne ze svého domova, najde si druha a začne klást vajíčka. Skoro ze všech těchto vajíček se líhnou mravenčí samičky. Ačkoliv každá z těchto dcer má genetický potenciál stát se po zásluze královnou, chemické výměšky vládnoucí královny, stejně jako strava a prostředí, znemožní jejich vývoj a samičky zůstanou neplodné.
Rozrůstající se rodina mravenčích samiček tvoří kolonie, které obstarávají mnoho úkolů pro celou mravenčí společnost, jako je budování a chránění hnízd, shánění potravy a péče o mladá vajíčka a mravence.
Když je kolonie konečně dost velká, královna naklade několik neoplodněných vajíček, z kterých se stanou samčí mravenci neboli trubci – a několika samičím vajíčkům je umožněno, aby z nich dospěly královny. Trubci a nové královny mají křídla, a v chemicky řízeném pářícím rituálu zvaném svatební tanec, se všichni v živém roji vznesou do vzduchu a soutěží o vzájemnou pozornost.
Většina mravenčích samců se rychle stane potravou ptáků - a ti štastlivci, kteří přežijí a splní svůj účel, rychle podlehnou smrti.
Zatímco královny se zbaví křídel, nakladou vajíčka, a plně se věnují kralování, ke kterému byly předurčeny.

Rozměr:
  výška:    4 cm
  šířka:   20 cm (5 cm)
  délka:  17 cm
Cena: 255 Kč

Doporučujeme

Kontakt

Provozovatel:
Getrun s.r.o.
Hornokrčská 1947/2
114 00 PRAHA 4
IČ: 24257753
DIČ: CZ24257753

informace:
info@plysak.cz
+420 603 417 312
www.plysak.cz

www.plysak.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.