Dřevěná hra Viga Vkládací zvířátka

Kód: 52023
Neohodnoceno
Značka: Viga
691 Kč
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
31.7.2024

Detailní informace

98 % Hodnocení
98 % Hodnocení
Zákazníci nás hodnotí velmi pozitivně
Blesková doprava
Blesková doprava
Většinu našeho zboží doručujeme do dvou dnů
Již 10 let
Již 10 let
Jsem tady pro vás již 10 let jako spolehlivé hračkářství
Od 0 do 99 let
Od 0 do 99 let
V našem sortimentu si najed zábavu každý

Detailní popis produktu

Během hry se děti učí dodržovat pravidla, počítat, seskupovat, rozpoznávat tvary, čísla a písmena, rozvíjí postřeh, soustředění a koordinaci očí a rukou, což zvyšuje manuální zručnost dětí. Hra je záminkou ke konverzaci. Je také podnětem k tomu, aby děti kladly otázky a hovořily o závažných tématech. Je tedy také zdrojem sociálních dovedností, jako je verbální komunikace, sdílení, trpělivost, udržování pořádku a radost z interakce s ostatními.

Sada obsahuje:
4 dřevěné panely s prostory pro 6 zvířat
36 dřevěných zvířátek, 6 od každé barvy: žluté, oranžové, růžové, červené, modré a zelené
2 kostky: jednu se zvířaty a druhou s barvami.
Věk: 3+
Rozměry hrací desky: 30 x 6,5 cm
Rozměry figurek zvířat: cca 4 x 5 cm

Určení: hra je určena pro 2-4 osoby.
Následující způsoby hraní:
1. Shodná zvířata:
Hrajte pouze s kostkami se zvířaty. Každý hráč si vezme jeden panel pro sebe. Poté házejte kostkami po jedné ve směru hodinových ručiček. Zvíře označené kostkou se umístí na svůj panel (na barvě nezáleží). Vyhrává ten, kdo jako první doplní panel. Pokud hru hrají pouze dva lidé, stačí použít 2, 3 nebo 4 sady zvířat. Pokud hrají tři hráči, můžete použít 3, 4 nebo 5 sad. Pokud hrají 4 lidé, použijte 4, 5 nebo 6 sad.

2 Shodné barvy:
Použijte pouze kostky s barvami. Použijte stejná pravidla jako výše s použitím barvy místo vzoru.

3. Shoda zvířat a barev:
Hrajte s použitím obou kostek. Každý hráč si vezme jednu destičku. Je třeba hodit dvěma kostkami najednou a vybrat předmět podle označení. Předmět musí odpovídat otvoru na panelu. Pokud například kostka se zvířaty označuje koně a kostka s barvami zelenou, můžete si vzít pouze zeleného koně. Pokud je tento blok již použit, tah propadá. Hru vyhrává ten, kdo jako první vyplní celý panel. Pokud hru hrají pouze dvě osoby, stačí použít 2, 3 nebo 4 sady zvířat. Pokud hrají tři hráči, lze použít 3, 4 nebo 5 sad. Pokud hrají 4 osoby, použijte 4, 5 nebo 6 sad.

4 Chytré oči:
Hrajte s kostkami a všemi zvířaty bez panelů. Házejte vždy dvěma kostkami. Po hodu si hráč, který najde odpovídající figurku jako první, vezme figurku pro sebe. Vyhrává ten, kdo nasbírá nejvíce dílků.

5 Štěstí:
Hrajte se všemi figurkami. Každý hráč si vezme jeden dílek. První hráč pak hodí dvěma kostkami najednou. Hráč, který jako první najde správný prvek, jej umístí na svůj panel. Pokud se nalezený prvek shoduje s prvkem, který již na panelu leží, musí být odložen. Hráč, který jako první zaplní svůj panel, vyhrává.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hračky
Hmotnost: 0.61 kg
Barva: Multicolor
Velikost:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: