CZ SK
+420 603 417 312
info@plysak.cz

Ebola

Kód zboží: GMEU-PD-0240
Záruka: 2 roky
Dostupnost: skladem 5 kusů
Ebola Virus

Přestože původ krvácivé horečky Eboly zůstává neznámý, virus Eboly byl poprvé rozpoznán v roce 1976 v oblasti poblíž řeky Eboly v africkém Kongu.
Ebola je nemoc, kterou zkrátka dostat nechcete. Krátké inkubační době 2-21 dnů předchází symptomy jako je horečka, bolesti hlavy, svalů, kloubů, bolení v krku, celková slabost, následované průjmem, bolestí břicha, zvracením a vnitřním i vnějším krvácením. A pak, u 50-90% obětí nastává smrt.
Protože počáteční příznaky Eboly se podobají symptomům mnoha jiných onemocnění, může být obtížné Ebolu správně diagnostikovat. Naštěstí se případy Eboly objevují jen ojediněle. V několika následujících letech po roce 1976 nebyly identifikovány žádné případy. I epidemie čítaly jen několik stovek nakažených – mnoho z nich onemocnělo následkem přenosu viru v nemocničním zařízení.
Kromě nákazy v Anglii způsobené kontaminovanou jehlou, a několika případů v Itálii a Spojených státech na začátku 90. let, které hrozily přenosem viru na člověka z opic v zařízení pro karanténu, mezi oblasti nákazy dosud patřily pouze odlehlé části Afriky. Takže jestli se cítíte pod psa, nemějte obavy: pravděpodobně máte něco jiného.


Rozměr:
  výška:   20 cm
  průměr:   3 cm
 

Cena: 255,- Kč
Pokud máte dotaz na zboží rádi jej zodpovíme.

Kontakt

Výdejní místo:
Getrun s.r.o. (recepce autosalonu)
Hornokrčská 2, Praha 4, 14000

Otevírací doba:
Vyzvednutí zboží dle dohody

Plysak.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.