CZ SK
+420 603 417 312
info@plysak.cz

Kašel

Kód zboží: pl_GMEU-PD-0170
EAN: 874665005843
Výrobce: GiantMicrobes
Záruka: 2 roky
Dostupnost: SKLADEM 9 ks
Kašel je velice běžné onemocnění a může být vyvolaný různými faktory, včetně kouření, alergií, dokonce pálením žáhy (i závažnějšími potížemi jako je astma, tuberkulóza, městnavé selhání srdce a rakovina plic). Ale většina typů kašle, zvlášť u dětí, je způsobena mikroby.
Zatímco viry běžného nachlazení a chřipky mohou způsobit obyčejný kašel (který se dá často zmírnit zvlhčovači vzduchu a sirupy proti kašli), bakterie B. pertussis způsobuje silný, dávivý kašel trvající i déle než 6 týdnů. Záchvaty kašle, kterých je až 40 denně, mohou trvat přes minutu a často doznívají sípavým zalapáním po vzduchu. Zatímco u starších dětí a dospělých jsou rizika obvykle nízká, malé děti mohou trpět nedostatkem kyslíku a zmodrat.
Naštěstí DPT vakcíny (proti záškrtu, tetanu a černému kašli) omezují případy dávivého kašle, zejména u mladších dětí. V zemích, kde je očkování běžnou praxí, smrtelné případy černého kašle klesly z desítky tisíců za rok na několik tuctů! Hurá!
Ale moc se neradujte: vakcíny časem ztrácí účinnost. I když jsou teď počty zaznamenaných infekcí černého kašle v zemích s rozvinutým průmyslem velmi nízké, má se za to, že značný počet případů kašle u dospělých by mohly být ve skutečnosti případy černého kašle. Pokud si myslíte, že máte právě černý kašel, zeptejte se svého doktora, antibiotika vám pomůžou s bakterií Bordetella pertussis zatočit.

Rozměr:
  výška:  13 cm
  šířka:     7 cm
  hloubka: 5 cm
Cena: 255 Kč
Pokud máte dotaz na zboží rádi jej zodpovíme.

Doporučujeme

Kontakt

Provozovatel:
Getrun s.r.o.
Hornokrčská 1947/2
114 00 PRAHA 4
IČ: 24257753
DIČ: CZ24257753

informace:
info@plysak.cz
+420 603 417 312
https://www.plysak.cz

https://www.plysak.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.