CZ SK
+420 603 417 312
info@plysak.cz

Mléčná bakterie

Kód zboží: pl_GMEU-PD-0005
EAN: 874665002248
Výrobce: GiantMicrobes
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Do 8 dnů
Mléčná bakterie je probiotická bakterie, která se běžně nachází v lidském těle. Probiotický pro vás znamená dobrý!
Jak může být bakterie prospěšná? Všechny bakterie potřebují zdroj pro svůj růst. Ale když taková neškodná bakterie jako mléčná bakterie spotřebuje vzácné zdroje, není pak dost pro všechny -  a škodlivé bakterie nepřežijí. Mléčná bakterie navíc pomáhá udržovat kyselé prostředí v lidském těle (produkováním látek jako je kyselina mléčná a peroxid vodíku), které zabraňuje růstu škodlivých bakterií.
K vaší smůle, když si vezmete antibiotika, zabijete mléčné bakterie spolu se škodlivými bakteriemi, na jejichž zničení byla antibiotika určena. To může vést ke střevní poruše trávení, kterou trpí mnoho lidí po užívání léků na předpis. Navíc, protože mléčná bakterie pomáhá také regulovat ženské kvasinkové infekce, není překvapivé, že tyto infekce také propukají při užívání antibiotik.
Naštěstí můžete bakterii nahradit, když budete jíst hodně jogurtu – který je často bohatý na mléčné bakterie – nebo užíváním bylinných doplňků. K vyvážení kvasinkové infekce se někdy také doporučuje lokální aplikace jogurtu!
Takže až se k vám příště dostanou bakterie, nebojte se náležitě ocenit ty, které si to zaslouží. A pamatujte, že některé jsou na vaší straně – ve vás.

Velikost: výška 18cm, šířka 5cm.
Cena: 255 Kč

Doporučujeme

Kontakt

Provozovatel:
Getrun s.r.o.
Hornokrčská 1947/2
114 00 PRAHA 4
IČ: 24257753
DIČ: CZ24257753

informace:
info@plysak.cz
+420 603 417 312
www.plysak.cz

www.plysak.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.