www.plysak.cz
Plyšáci a hračky nejen pro nejmenší
Garance dětské spokojenosti
Doprava zdarma od 1.000,-
Více než 20000 produktů

Mléčná bakterie

Kód zboží:
pl_GMEU-PD-0005
Výrobce:
GiantMicrobes
Dostupnost:
do 8 dnů
Cena za ks s DPH
255,- Kč
Tento produkt nelze momentálně objednat.
Mléčná bakterie je probiotická bakterie, která se běžně nachází v lidském těle. Probiotický pro vás znamená dobrý!
Jak může být bakterie prospěšná? Všechny bakterie potřebují zdroj pro svůj růst. Ale když taková neškodná bakterie jako mléčná bakterie spotřebuje vzácné zdroje, není pak dost pro všechny -  a škodlivé bakterie nepřežijí. Mléčná bakterie navíc pomáhá udržovat kyselé prostředí v lidském těle (produkováním látek jako je kyselina mléčná a peroxid vodíku), které zabraňuje růstu škodlivých bakterií.
K vaší smůle, když si vezmete antibiotika, zabijete mléčné bakterie spolu se škodlivými bakteriemi, na jejichž zničení byla antibiotika určena. To může vést ke střevní poruše trávení, kterou trpí mnoho lidí po užívání léků na předpis. Navíc, protože mléčná bakterie pomáhá také regulovat ženské kvasinkové infekce, není překvapivé, že tyto infekce také propukají při užívání antibiotik.
Naštěstí můžete bakterii nahradit, když budete jíst hodně jogurtu – který je často bohatý na mléčné bakterie – nebo užíváním bylinných doplňků. K vyvážení kvasinkové infekce se někdy také doporučuje lokální aplikace jogurtu!
Takže až se k vám příště dostanou bakterie, nebojte se náležitě ocenit ty, které si to zaslouží. A pamatujte, že některé jsou na vaší straně – ve vás.

Velikost: výška 18cm, šířka 5cm.
Uvedená cena je za 1 ks.
www.plysak.cz
Getrun s.r.o.
Hornokrčská 1947/2
114 00 PRAHA 4
IČ: 24257753
DIČ: CZ24257753
GetRun
© www.plysak.cz 2021
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.