Garance dětské spokojenosti
Doprava zdarma od 1.000,-
Více než 13000 produktů

Mozková buňka - bolest hlavy

Kód zboží:
pl_GMUS-PD-0355
Výrobce:
GiantMicrobes
Dostupnost:
SKLADEM 2 ks
Cena za ks s DPH
255,- Kč
ks
Bolesti hlavy jsou jednou z nejstarších známých neurologických poruch. Závažnost a příčiny bolestí hlavy se velmi liší. Biologie je komplikovaná, s více než 100 různými typy bolestí hlavy, z nichž každá má svůj vlastní soubor příčin, symptomů a léčby. Mezi nejčastější typy patří migréna, napětí, hormony a sinusové bolesti hlavy. Některé jsou způsobeny nemocí nebo životním prostředím. Přes jejich prevalenci a mnoho výzkumů o jejich příčinách a lécích, bolesti hlavy stále zpochybňují lékařskou komunitu. Je nejasné co se změní na směs signálů mezi vaším mozkem, krevními cévami a blízkými nervy. Je jasné, že bolesti hlavy jsou bolestivé.
 
Migrény jsou intenzivní oslabující typ bolesti hlavy, která postihuje miliony lidí. Způsobují bušení, pulzující bolest. Migrény spolu s napětím a bolestmi hlavy se objevují bez jakéhokoli jasného důvodu a nejsou způsobeny známými, základními tělesnými problémy. Mohou trvat hodiny nebo dokonce dny. Útoky se mohou vyskytovat měsíčně, týdně nebo dokonce denně, přičemž dominují. Příliš mnoho trpících nedostává řádnou diagnózu a léčbu.
 
Kromě bolesti mohou symptomy zahrnovat citlivost na světlo, hluk nebo pachy, ztrátu chuti k jídlu a žaludeční nevolnost. Jedním z trvalých záhad migrén je souvislost mezi bušící bolestí hlavy a bizarními změnami ve vnímání a smyslovými symptomy, jako jsou poruchy zraku zvané aura. Existují nové léky, strategie životního stylu a léčby, které doufejme vyrazí z pohromy migrén. To odráží velké pokroky v lékařském výzkumu k identifikaci míst mozku a mechanismů, které generují bolesti hlavy.
Uvedená cena je za 1 ks.
www.plysak.cz
Getrun s.r.o.
Hornokrčská 1947/2
114 00 PRAHA 4
IČ: 24257753
DIČ: CZ24257753
GetRun
© www.plysak.cz 2020
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.