CZ SK
+420 603 417 312
info@plysak.cz

Průjem

Kód zboží: pl_GMEU-PD-0195
EAN: 846869000092
Výrobce: GiantMicrobes
Záruka: 2 roky
Dostupnost: SKLADEM 5 ks
Existuje mnoho příčin průjmu od léků po umělá sladidla, nesnášenlivosti laktózy a chronické nemoci po parazity a viry. Jednou z běžnějších příčin jsou však bakteriální infekce a jedním z nejčastějších viníků Campylobacter.

Když lékaři klasifikují průjem, rozvádějí výklady slovy jako osmotický, sekreční nebo  exsudativní, podle toho jak, zda a které tělní tekutiny končí ve střevech. (Mladí si samozřejmě užívají svůj vlastní nenapodobitelný slovník.)

Základním lékařským problémem průjmu je kromě nepříjemné situace podstatná ztráta tekutin, kterou oběti utrpí, ani nemluvě o ztrátě solí a minerálů, které jsou nezbytné k uchování normálního tělesného zdraví.

Zejména mladí a staří jsou dehydratací zranitelní a je třeba sledovat varovné signály jako žízeň (samozřejmě), suchá kůže, závratě, pláč bez slz, suché plen po neobvykle dlouhou dobu a snížená aktivita.

A jako vždy je nejlepším lékem prevence. Vývrtkovitá bakterie campylobacter se jako tolik jiných běžně přenáší nedovařenou stravou nebo nedopatřením pozřenými výměšky, které po sobě nechají domácí mazlíčci.

A když už ta nežádoucí situace nastane? Buďte v klidu a dbejte, abyste udrželi elektrolyty a tekutiny v rovnováze.


Rozměr:
  délka:    20 cm
  šířka:       4 cm
Cena: 255 Kč

Doporučujeme

Kontakt

Provozovatel:
Getrun s.r.o.
Hornokrčská 1947/2
114 00 PRAHA 4
IČ: 24257753
DIČ: CZ24257753

informace:
info@plysak.cz
+420 603 417 312
https://www.plysak.cz

https://www.plysak.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.