CZ SK
+420 603 417 312
info@plysak.cz

Štěnice domácí

Kód zboží: GMEU-PD-0050
Záruka: 2 roky
Dostupnost: skladem 5 kusů
Cimex lectularius

Nahrazení slaměných a péřových matrací i obecné zlepšení hygienických podmínek odsunulo kdysi běžnou štěnici domácí neboli postelní do světa dětských říkanek na dobrou noc. (Jsou to ve skutečnosti pavouci, kdo způsobují většinu kousnutí přikládaných štěnicím!)
Nicméně Cimex lectularius si dlouho užívala své slávy, kterou získala za zamoření postelí, za díry v nábytku, za uvolněnými tapetami a pod podlahovými prkny.
Štěnice postelní jsou velmi plaché a jsou jen zřídka aktivní za dne. I když se dožívají jen kolem jednoho roku života, dokážou vydržet celé měsíce bez jediného sousta. Jen vzácně přenášejí na člověka choroby. Jediným následkem kousnutí štěnicí bývá zpravidla nepohodlí spojené se svěděním a zarudnutím pokousaného místa.
Přesto jsou štěnice v některých částech světa dosud běžné. Snižujícím se používáním některých silných pesticidů v domácnostech a cestováním podporujeme jejich příležitostný výskyt kdekoliv.


Rozměr:
  délka:    15 cm
  výška:     4 cm
  šířka:       9 cm (16 cm)

Cena: 255,- Kč
Pokud máte dotaz na zboží rádi jej zodpovíme.

Kontakt

Výdejní místo:
Getrun s.r.o. (recepce autosalonu)
Hornokrčská 2, Praha 4, 14000

Otevírací doba:
Vyzvednutí zboží dle dohody

Plysak.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.