CZ SK
+420 603 417 312
info@plysak.cz

Zápach z úst

Kód zboží: pl_GMEU-PD-0040
EAN: 874665005744
Výrobce: GiantMicrobes
Záruka: 2 roky
Dostupnost: SKLADEM 3 ks
Mnoho lidí si myslí, že zápach z úst neboli halitóza je způsobena plyny stoupajícími ze žaludku, a to zvlášť po konzumaci cibule a silně kořeněného jídla. Ve skutečnosti je většina případů způsobena mikroby jako je Porphyromonas gingivalis!
Tři až čtyři stovky mikrobů mají lidská ústa za svůj domov. Většina je neškodná, ale několik z nich produkuje takzvané těkavé složky síry. Tyto složky, jako je hydrogen sulfid – zapáchající po zkažených vejcích – dává zápachu z úst charakteristický nepříjemný odér. (Další vedlejší bakteriální produkty v ústech tvoří kadaverin a putrescin, typické pro zápach rozkládajícího se těla a hnijícího masa!)
Bakterie produkující těkavé složky síry se obvykle vyskytují v neškodném množství. Avšak tam, kde se množství kyslíku v dutině ústní snižuje – třeba ve vrstvách zubního plaku nebo kouscích jídla – se těmto bakteriím, které kyslík nepotřebují, začíná náramně dařit. Kromě toho čím se podíl těkavé složky síry zvyšuje, tím klesá pH úst, což vytváří nakyslou, železitou chuť, kterou ti, kdo halitózou trpí, dobře znají!
Co se dá tedy s bakterií Porphyromonas gingivalis dělat? Čistěte si zuby kartáčkem i zubní nití, jak jinak. A vyhněte se cibuli a silně kořeněnému jídlu: jsou bohaté na obsah síry.


Rozměr:
  výška:     8 cm
  šířka:     12 cm
  hloubka:  7 cm
Cena: 255 Kč
Pokud máte dotaz na zboží rádi jej zodpovíme.

Doporučujeme

Kontakt

Provozovatel:
Getrun s.r.o.
Hornokrčská 1947/2
114 00 PRAHA 4
IČ: 24257753
DIČ: CZ24257753

informace:
info@plysak.cz
+420 603 417 312
https://www.plysak.cz

https://www.plysak.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.